Friday

Oct 13, 2023

FREE ADMISSION

TIME

ARTIST

STAGE

M

2:00-3:00

Martina San Diego

Chiringa

M

2:00-3:00

Lilly Winwood

South Main Kitchen

M

2:00-3:00

Avery Gipson

Central City Tavern

M

3:30-4:30

Liz Kate

Minnie Olivia

M

4:00-5:00

Norm Frank

Jekyll Brewing

5:00- 5:45

Soulhound

Brooke Street Park

5:00- 5:45

Ben Bostick

Market Street Stage Presented by Xfinity

5:00- 6:00

Pasadena

Main on Milton Stage

5:45-6:30

Sophie Gault

Formal Garden Stage

5:45-6:30

Hughes Taylor

Town Green Stage Presented by Dunkin'

M

6:00-7:00

Cat Ridgeway

Coalition Steak & Seafood

M

6:00-7:00

Clover County

Truck & Tap

6:00-7:15

Atlanta Songwriters Round with Eliot Bronson, Matthew Kahler, and Connelly Crowe

Canton Stage

6:30-7:30

Brother Mojo

Brooke Street Park

6:30-7:15

Sasha Hurtado

Market Street Stage Presented by Xfinity

7:15-8:30

Funk You

Main on Milton Stage

7:15-8:15

Rissi Palmer

Town Green Stage Presented by Dunkin'

7:30-8:15

Sans Abri

Formal Garden Stage

8:15-9:15

The Madame Vega

Brooke Street Park

8:15-9:00

Eliot Bronson

Market Street Stage Presented by Xfinity

8:30-9:30

Mike Kinnebrew

Canton Stage

9:00-10:00

Lauren Morrow

Town Green Stage Presented by Dunkin'

9:15-10:00

Bee Taylor

Formal Garden Stage

9:30-10:45

Marc Broussard

Main on Milton Stage

Main on Milton

TIME

ARTIST

STAGE

M

12pm - 1pm

Adam Patterson

Barleygarden @ Avalon

Saturday

Oct 14, 2023

FREE ADMISSION

Main on Milton

TIME

ARTIST

STAGE

5:00- 6:00

Mermaid Motor Lounge

Brooke Street Park Stage

M

11:30-12:30

Kilough

Mountain High Outfitters

1:00-1:45

Steve Everett

Town Green Stage Presented by Dunkin'

1:00-2:00

Joelton Mayfield

The Hamilton Stage

M

1:00-2:00

JR Rund

South Main Kitchen

2:00-2:45

Zoe Bayani

Town Green Stage Presented by Dunkin'

M

2:00-3:00

Barb Carbon

Central City Tavern

M

2:00-3:00

Joseph Bones

Chiringa

3:00-4:45

Angie Aparo (plus Trina Meade, Tomi Martin and Francisco Vidal)

Listening Room at Roaring Social

3:00-4:00

Ansley Stewart Trio

The Hamilton Stage

M

3:00-4:00

Adam Klein

Clothes Horse

M

3:00-4:00

Tire Fire

Truck & Tap

3:15-4:00

Jacob Harshman

Town Green Stage Presented by Dunkin'

M

3:30-4:30

Spencer Thomas

Jekyll Brewing

M

4:00-5:00

Johnny Ahearn

Fogon and Lions

4:45-5:30

Liz Kate

Market Street Stage Presented by Xfinity

5:00-5:45

The Future Babes

Brooke Street Park

5:00-5:45

Walden

Main on Milton Stage

5:30-6:30

Cody Marlowe & the Dead Flowers

Town Green Stage Presented by Dunkin'

5:45-6:30

Bri Luv

Formal Garden Stage

5:45-6:30

Dusty Roads

Canton Stage

M

6:00-7:00

Brian Wiltsey

Coalition Steak & Seafood

6:30-7:30

The Honky Collective

Brooke Street Park

6:30-7:15

Nicholas Edward Williams

Market Street Stage Presented by Xfinity

6:30-7:15

Cat Ridgeway

The Hamilton Stage

7:15-8:30

The New Respects

Main on Milton Stage

7:15-8:15

Cicada Rhythm

Town Green Stage Presented by Dunkin'

7:30-8:15

ROSEY

Formal Garden Stage

8:15-9:15

Gibson Wilbanks

Brooke Street Park

8:15-9:00

Abe Partridge

Market Street Stage Presented by Xfinity

8:30-9:30

Nashville Songwriters Round with Michael Logen, Emily Earle, and Billy Montana

Canton Stage

9:00-10:00

John Paul White

Town Green Stage Presented by Dunkin'

9:15-10:00

Mildly Aggressive Folk

Formal Garden Stage

9:30-10:45

SUSTO

Main on Milton Stage

*M denotes Music Match performance